
Overzicht van de mooiste Galerieën in en rond Kaapstad
Amsterdamse fotograaf Thirza Schaap (46) kwam in 2012 naar Kaapstad, zag daar enorme hoeveelheden plastic op het strand en begon haar project Plastic Ocean.
Noortje de Leeuw is teruggekeerd naar de Moederstad om hier, hopelijk, de rest van haar leven te wonen. Ze heeft een eigen bedrijf dat ze gemakkelijk overal mee naar toe kan nemen. Afgelopen jaren heeft ze al veel van de wereld gezien.
Wageningse Hanneke de Bie (23) studeert Social Work aan de Hogeschool Utrecht. Ze zit in haar laatste studiejaar en werkt bij het Health Promoters in Stellenbosch, een non-profit organisatie dat voorlichtingen verzorgt aan bewoners van townships
‘The Flying Dutch Family’ ruilde hun veilige leven in Nederland in voor een jaar vol reizen en avontuur.
Justine loopt zes maanden stage in Zuid-Afrika. In slechts twee maanden heeft ze al menig item op haar bucketlist afgevinkt.
‘Nederlandse winters zijn veel te koud voor mij; die vermijd ik elk jaar door naar Kaapstad te komen’
‘Mijn doel is om te winnen. Als dat niet lukt, ben ik tevreden als ik een goed gevoel aan de wedstrijd overhoud’
“De veelzijdige natuur, de dieren en de verschillende culturen maken Zuid-Afrika een heel indrukwekkend land”
'Krijtborden en ouderwetse projectoren... om over de WiFi verbinding nog maar te zwijgen!'
Dag zon, dag Tafelberg, dag walvissen, ik ga jullie missen
Everything you need to know about the ...
It’s about more than oysters, with 80+ events over 10 days
All you need to know about the Plett ...
Unpacked: Events, must-try activities and where to stay & eat
The hidden seaside bistro on the ...
Inventive small plates best explored with a wine pairing
Rum, brandy & gin tastings with your ...
Unusual cuts prepped in-house and a curious gin atomiser
Reasons to visit this beach-side family ...
DIY waffles, loaded hotdogs, poke bowls, right on the beach
Meet 100 bronze life-size figures at ...
From famous heroes like Mandela to forgotten ones like Autshumato
All-you-can-eat breakfast buffet every ...
Bottomless buffet with a laidback shisha lounge & bar upstairs
Affordable healthy food at this city ...
Organic fruit and veg, smoothie bowls + small-scale clothes
Live music & craft beer at Woodstock ...
Springbok Nude Girls and Arno Carstens play here. Plus the beer rocks
Shimansky Diamond Experience at The ...
The diamond showroom where you can polish your own stone
The café creating space for ...
It’s hidden in Hermanus. Here’s how to find it